نصب پکیج ایساتیس مدل کاریز

Rate this item
(0 votes)

پکیج ایساتیس مدل کاریز

 

 

پکیج دیواری ایساتیس 4 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پکیج گرمایشی دیواری ایساتیس را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

درباره پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری ایساتیس :

 

 

 

 

پکیج ایساتیس
پکیج ایساتیسپکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند . استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ  خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

کلیه دستگاه های پکیج های گرمایشی در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی و نصب رایگان ( همه موارد طبق دستورالعمل شرکت اصلی ) می باشند.

ویژگی ها :آب گرم فوری و دائم بدلبل گرمایش لحظه ای آب

کم حجم نسبت به سیستم های موتورخانه ایدر هر فضا بصورت مستقل نصب می شودرادیاتور پنلی ایساتیس و پکیج دیواری ایساتیس  توسط شرکت گرما آفرین تولید می شود. رادیاتور پنلی ایساتیس و پکیج ایساتیس با توجه به تجربه کار با شرکت آریستون این شرکت توانسته است با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به تولید برساند. رادیاتور پنلی ایساتیس با حضور قوی خود توانسته کیفیتی برابر با رادیاتور های پنلی

اروپایی ارائه دهد. شما در زیر می توانید قیمت رادیاتور پنلی ایساتیس و  پکیج دیواری ایساتیس و مشخصات فنی رادیاتور پنلی و پکیج ایساتیس ملاحظه نمایید. فروشگاه اینترنتی دمانما نماینده رسمی فروش رادیاتور پنلی ایساتیس می باشد.

 

 

پکیج ایساتیس
پکیج ایساتیس

 

 

دارای صفحه نمایش هوشمند با قابلیت نمایش اطلاعات پکیج از قبیل دماهای تنظیمی، دماهای فعلی، فعال یا غیر فعال بودن فن و ترمستات اتاقی، وجود شعله و فشار آب در مدار گرمایش.

دارای سیستم عیب یاب خودکار و ارائه گزارش خطا در صفحه نمایش دستگاه.

قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی جهت کاهش مصرف صوخت.

قابلیت اتصال به  سنسور دمای بیرونی جهت کنترل خودکار دمای مدار گرمایش جهت تامین حداکثری شرایط آسایش.دارای تابع ضد بخ زدگی.

دارای تابع ضد گیرپاژ پمپ.

دارای تابع هواگیر اتوماتیک جهت جلوگیری از صدمه رسیدن به قطعات پکیج.

دارای تابع احتراق اولیه قابل تنظیم جهت حذف کامل صدا در لحظه تشکیل شعله.

دارای تابع آسایش جهت تامیین آب گرم بهداشتی در لحظه باز کردن شیر آب.

سیستم پیشرفته جهت رساندن دما به دماهای تنظیمی با رواداری یک درجه سانتیگراد.

پایدار در دمای خروجی آب گرم بهداشتی حتی با نوسان در دبی آب گرم بهداشتی.

قابلیت ارائه گزارش از روی صفحه نمایش در مورد آخرین خطاهای پکیج.

قابلیت رویت دبی (جریان) آب گرم بهداشتی.

قابلیت تنظیم توان پکیج در دو حالت گرمایش و بهداشتی به صورت مجزا.قابلیت اتصال به سیستم های دمای پایین ( گرمایش از کف)، جهت کنترل خودکار حد اکثری دمای مدار گرمایش و کنترل شیب افزایش دما به منظور جلوگیری از وارد شدن شوک حرارتی به لوله کشی از کف.

قابلیت اتصال به سیستم های فن کوئل جهت قطع کردن فن این نوع سیستم ها همزمان با غیرفعال شدن مدار گزمایش و در زمان بازشدن شیر آب گرم بهداشتی و در نظر گرفتن تاخیر در فعال شدن مجدد با بسته شدن شیر آب گرم بهداشتی جهت جلوگیری از وزش هوای سرد و نامطبوع.

قابلیت اتصال به دستگاه دیاگ جهت عیب یابی خودکار و کنترل وضعیت تمامی قطعات پکیج.

 

 

 

پکیج دیواری
پکیج دیواری

 

تکنوفن