قیمت سرویس پکیج
قیمت سرویس پکیج

نصب پکیج در پاسدارن

رای بدهید
(1 رای)

نصب پکیج در پاسدارن :زمستان امسال (سال 94) زمستان سختی خواهد بود. بنا به گزارش ها هر ساله  اهالی پاسداران به دلیل رعایت نکردن مسایل بهینه سازی انرژی هزینه ی گزافی برای آن متضرر می شوند.

لذا تکنوفن سرویس بازدید فصلی پکیج را برای اهالی پاسدارن  فراهم کرده که از این طریق می توان هزینه های جاری را بهینه کرد ، علاوه بر آن عملکرد پکیج ها بالا تر رفته و کارایی بهتری نیز خواهند داشت.

همچنین با اعمال تعمیرات پکیج توسط سرویس کار پکیج  عمر مفید سیستم پیکیج خود را ارتقاع دهید.

با تکنوفن تماس خود را برقرار کرده تا سرویس های ایده ال برای صرفه ی بیشتر مشتریان خود قرار دهد.

 نصاب پکیج در پاسدارن

نصب پکیج در پاسدارن با بهترین کیفیت ممکن

پكيج دیواری دستگاهي است كه جايگزين موتورخانه مركزي شوفاژ گرديده و آب گرم مورد نياز جهت تامين گرمايش محيط ، به وسيله رادياتورها و آب گرم بهداشتي جهت مصارف روزمره از قبيل شستشو، استحمام و غيره را فراهم مي نمايد.
عدم اشغال فضاي مفيد، ايمني بسيار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکوني و رضايت کامل و کافي از عملکرد پکیج دیواری تقريبا جايي براي ترديد در استفاده از پکیج دیواری در منازل و  واحدهاي تجاري باقي نمي گذارد. راندمان بالا و مصرف بهينه سوخت گاز، از ديگر عواملي هستند که دستگاههاي اجرايي را نيز تشويق به توسعه استفاده از پکيج ديواری مي نمايد.

نماینگی های کسب شده توسط تکنوفن

گروه فنی مهندسی تکنوفن ، با دریافت نمایندگی پکیج از شرکت های مختلف و معتبر در این زمینه ، بهترین راهکار ها را برای بهینه سازی و سرویس پکیج ارائه می دهد. از جمله مهم ترین نمایندگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایندگی پکیج بوتان - نمایندگی تعمیر پکیج بوتان

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

و...

برای مشاوره و هماهنگی خدمات با شماره زیر تماس بگیرید:

09128696191

09129456981